پرسش و پاسخ

سوالات متداول

شناخت متریال

اسکلت مبل با چوب روس بهتر است یا چوب راش؟

چوب روس از جهت استحکام و عدم خمش به مرور زمان داخل اسکلت مبل استفاده می شود، در حالی که چوب راش به علت رنگ پذیری خوب برای نمای مبلمان استفاده می شود.

آیا علاوه بر چوب روس از انواع دیگر داخل اسکلت مبل استفاده می شود؟

امروزه با توجه به قیمت بالای چوب روس، تولید کنندگان متفرقه و کارگاهی از چوب نامرغوب سفید (جنگلی) و یا پالت خرد شده برای ساخت اسکلت مبل استفاده می کنند.

اسکلت مبل فلزی بهتر است یا چوبی؟

امروزه برندهای معتبر همانند نیک آذین، ایتال فوم و آفر بجای چوب از فلز در اسکلت مبلمان نیز استفاده می کنند. معیار استفاده از فلز در داخل مبل صرفاً هندسه فرم مبلمان بوده و مبل با اسکلت فلزی لزوماً از مبل با اسکلت چوبی مرغوب تر نمی باشد.

آیا می توان از محصولات ویترا در شهرهای با رطوبت بالا استفاده نمود؟

بله، از آنجا که اسکلت محصولات ویترا چوب روس، فلز و یا ترکیبی از هر دو می باشد، رطوبت تاثیر چندانی بر عمر مفید مبل نخواهد داشت.

تفاوت فوم گرم و سرد چیست؟

نکته کلیدی درباره کیفیت فوم و اسفنج دانسیته (تراکم و خلوص ماده موثر) می باشد و نحوه قالب گیری (گرم/سرد) و یا نوع برش تائثیر چندانی بر کیفیت متریال نخواهد داشت. معمولاً معیار انتخاب فوم و یا اسفنج در مبلمان، فرم هندسی تشک، میزان نرمی مورد نیاز و سایر محدودیت های مدل می باشد. به عنوان مثال برای تشک مبل های استیل (کلاسیک) عموماً از فوم سخت استفاده می شود.

راهنمای خرید

مبل راحتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

معیارهای اصلی انتخاب مبل راحتی،اسکلت محکم، پارچه باکیفیت، خوش نامی برند سازنده محصول و گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن می باشد.

برای فضاهای کوچک مثلاً آپارتمان با متراژ 60 الی 80 متر مربع چه مبلی پیشنهاد می کنید؟

برای فضاهای کوچک و محدود مس توان از مدل های با عرض دسته کاناپه کم مانند لیدیا، ناپولی و یا بارسلون استفاده نمود و یا ب ه جای ست کامل 7 نفره، نیم ست تهیه نمود.

چرا تشک غیرمتصل؟

محصولات ویترا عموماً به جهت سهولت شستشو و امکان تعویض آسان رویه تشک بعد از چند سال بصورت غیرمتصل، زیپدار و بدون درز دوخت (کاملاً دورو تولید می شوند.

پارچه مخمل یا پارچه های شبه چرم؟ کدام بهتر است؟

پارچه طرح چرم (چرم تنفسی) از لحاظ سهولت نظافت به مراتب گزینه بهتری برای تولید مبلمان راحتی محسوب می شود.

منظور از پارچه نانو چیست؟

پارچه نانو بدلیل قیمت بسیار بالا در صنعت مبلمان استفاده نمی شود، اما پارچه های ضدلک از بابت سهولت نظافت گزینه بسیار مناسبی برای رویه مبلمان محسوب می شود.

چگونه از کیفیت مبلمان اطمینان حاصل کنیم؟

بهتر است حتی الامکان از برندی معتبر خرید خود را انجام دهید، البته برندهای خوش نام مانند ویترا امکان بازدید حضوری از مراحل ساخت و خط تولید را پیش از خرید به مشتری می دهند.

ثبت سفارش

چطوری می تونیم سفارش خود را ثبت کنیم؟

ثبت سفارش خود را می توانید با مراجعه به یکی از دو شوروم ویترا مستقر در پاسداران یا امیرآباد و یا بصورت تلفنی و یا از طریق واتساپ یا تلگرام انجام دهید.

از کجا می تونیم خرید کنیم؟

در حال حاضر می توانید از یکی از دو شوروم ویترا مستقر در پاسداران یا امیرآباد خرید خود را انجام دهید.

امکان خرید آنلاین از طریق سایت مبل ویترا وجود دارد یا خیر؟

در حال حاضر امکان خرید یا سفارش آنلاین در سایت ویترا وجود ندارد، اما در صورتی که امکان مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد، می توانید از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ یا تلگرام مشاوره رایگان گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

آیا واقعاً کالاهای ویترا از بازار مبل ارزان تر هستند؟

یکی از اهداف اصلی مبل ویترا حذف واسطه و هزینه های زائد و ارائه کالاها به قیمت مناسب کارخانه می باشد. ما توصیه می کنیم قبل از مراجعه به ویترا، حتماً به یافت آباد مراجعه نموده و با اطمینان از صحت ادعای ما با خیالی آسوده خریدی دلچسب از ویترا را تجربه نمایید.

با کارشناسان ما تماس بگیرید:1467 8801 021واتساپتلگراماینستاگرام