8 ایده “دکوراسیون بهاری منزل” جدید و شیک

دکوراسیون بهاری خانه

8 ایده “دکوراسیون بهاری منزل” جدید و شیک

بهار را با دکوراسیون بهاری منزل بگذرانید

بهار از قشنگ ‌ترین فصل ‌های سال است که طبیعت به شکل بی ‌نظیری در آن زیبا می‌ شود. گذر از فصل خاکستری و سرد زمستان و رسیدن به سرسبزی و گرمای بهار، جنب و جوشی تازه در انسان ایجاد می ‌کند. میل به تغییر و تحول با نگرش به طبیعت باعث می ‌شود که دوست داشته باشیم مبلمان و دکوراسیون خانه را نیز دچار تغییرات کنیم تا حس سر زندگی و انرژی بیشتری در آن جریان داشته باشد. با الهام از بهار به راحتی می ‌توان تغییرات هرچند کوچک، اما کاربردی ‌ای ایجاد کرد و خانه را سرزنده نگه داشت.

در این مقاله با ارائه ایده هایی برای دکوراسیون بهاری خانه به شما کمک می کنیم که با تغییراتی ساده خانه خود را تازه کنید و به استقبال بهار بروید و روحیه خود را عوض نمایید.

7 دکوراسیون پذیرایی و حال:‌ كوچک / بزرگ / مستطيلی و...

ایده های دکوراسیون بهاری خانه

1. رنگ آمیزی دیوارها بارنگ های بهاری

همیشه یکی از بهترین گزینه‌ ها برای تغییر دکور داخلی خانه، رنگ کردن است البته قبول داریم که کار پر دردسری‌ است و همیشه قابل انجام نیست. با اینحال نمی ‌توان از نقش پررنگ آن غافل شد و راجع به آن صحبت نکرد.

برای دکوراسیون بهاری لازم است از رنگ ‌های روشن و شاد استفاده کنید. اگر دیوارهایتان رنگ روشن و خنثی دارد، می‌ توانید به جای رنگ کردن دیوارها و دردسرهای فراوانش، یکی از دیوارها را انتخاب کرده و همان تک دیوار را به رنگ مثلا سبز یا صورتی ملایم درآورید. این رنگ های الهام گرفته از طبیعت نشاط فصل را در خود منعکس می کنند.

2. محیط را با گل و گیاهان طبیعی مملو سازید

استفاده از گل های تازه و سبزه برای ایجاد زیبایی و طراوت در خانه و فضای بیرون خانه یکی از ساده ترین روش ها برای خلق دکوراسیون بهاری منزل می باشد. اگر یافتن گل های تازه دشوار است، می توانید از گل های مصنوعی ظریف و زیبا بهره ببرید.

3. مبلمان بهاری تهیه کنید

خیلی از افراد با نزدیک شدن بهار، به فکر تعویض مبل ‌ها و اغلب مبل راحتی می ‌افتند. استفاده مداوم از مبل راحتی باعث می ‌شود تمایل به تعویض زود هنگام آن بیشتر باشد. اگر در حال حاضر سری به بازار مبل یافت آباد و یا هرکدام از بازارهای مبل بزنید، میبینید که مبلمان با طرح‌ های گدار بسیار رواج پیدا کرده‌اند. بنابراین لازم نیست نگران پیدا کردن رنگ و طرح دلخواه باشید. امسال رنگ‌های شاد و بهاری بسیار روی بورس است. در مقاله “کانال مبل ارزان” لیستی از 8 کانال تلگرام مجبوب در حوزه مبلمان را معرفی کرده ایم .

دکوراسیون بهاری منزل

4. سبک خود را تازه کنید

سبک جلوه دادن به خانه شما برای فصل جدید می تواند به سادگی انجام اصلاحات سبک در میزهای قهوه و عسلی، قفسه ها و میزهای پیشخوان باشد. حتی چیزی به سادگی یک حوله زیبا خشک کن ظروف که روی سینک ظرفشویی قرار داده می شود، می تواند ظاهر تازه ای از بهار را به آشپزخانه اضافه کند.

5. تختخواب خود را به روز کنید

بهار فصل بیداری است، بنابراین این زمان مناسب سال برای بیدار کردن اتاق خواب است. و به سادگی با برداشتن پتوها و بالش های سنگین زمستانی، ظاهر تخت را تازه کنید. پارچه های سبک تر مانند پنبه یا کتان را جایگزین آنها کنید.

6. مدل مبلمان را تغییر دهید

یکی از ساده ترین راه ها برای به روزرسانی دکوراسیون بهاری منزل ، مرتب سازی مجدد مبلمان است. جابجایی مبلمان نه تنها باعث تغییر شکل در خانه می شود ، بلکه می تواند نحوه زندگی شما را نیز تغییر دهد!

7. استفاده از کوسن‌‌ های شاد بر روی مبل

از نقش کوسن در زیبایی دکوراسیون که غافل نشدید؟ عوض کردن و خرید کوسن برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون خانه، یکی از راحت ‌ترین و کم هزینه ‌ترین راه ‌هاست. پس سریع دست به کار شوید و روی مبل راحتی را با کوسن‌ های رنگ نگی و شاد و حتی گل ‌گلی پر کنید. البته یادتان نرود که اگر طرح پارچه مبل راحتی شما گلدار است، حتما کوسن‌ ها را ساده انتخاب کنید.

18 شوروم مبلمان تهران + آدرس | شوروم مبلمان چیست؟

8. تراس و پاسیو را فراموش نکنید

تراس یکی از فضاهایی است که می توانید دکوراسیون بهاری منزل را به خوبی در آن منعکس کنید. با افزودن پرده و چند پشتی و موارد تزئینی برای نشیمن از آن بهره ببرید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.