8 کانال تلگرام مبل : لیست بهترین کانال تلگرام مبلمان

تلگرام مبلمان

8 کانال تلگرام مبل : لیست بهترین کانال تلگرام مبلمان

همیشه هم لزومی ندارد که برای خرید مبل، میز، تخت خواب، صندلی یا سایر مصنوعات چوبی یا فلزی مورد نظرتان راهی بورس فروش مبلمان در شهرتان بشوید. اگر عضو یک یا چند کانال تلگرام مبل باشید، به راحتی و سر حوصله می‌توانید بین محصولات مختلف چرخ بزنید. قیمت، رنگ و ویژگی‌های تمام محصولات مورد نظر را با یکدیگر مقایسه کنید. در خصوص امکان تغییر رنگ پارچه یا جزئیات دیگر در مدل دلخواهتان با مدیر کانال تلگرام مبلمان صحبت کنید و در نهایت بدون خستگی و سردرگمی در بین مدل‌های متنوع و بی پایان، مبل دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.

تعداد کانال‌ تلگرام مبل بسیار زیاد است. برای انتخاب و عضو شدن در یک یا چند کانال تلگرام مبلمان باید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. چرا که برخی از آن‌ها کانال‌های فعالی بوده و به جز به نمایش درآوردن عکس از مبلمان‌های تازه تولید شده، در خصوص جنس بدنه مبلمان، قیمت، امکان تغییر رنگ پارچه و سایر موضوعات مربوط به مبلمان اطلاعات مفیدی به اعضای خود می‌دهند.

تلگرام مبل

اگر تصمیم دارید مبلمان مورد نظر خود را به جای فروشگاه‌های لوکس و گران قیمت از کارخانه مبل در تهران بخرید در مقاله ” کارخانه مبل در تهران” کارخانه های تولید مبل را معرفی کردیم که حتما قبل از خرید مبل این مقاله را بخوانید

درحالی‌که برخی از کانال‌های تلگرام مبلمان با یک روند خسته کننده، فقط اقدام به نشر عکس‌های مبلمان می‌کنند.
بنابراین ما بر آن شدیم تا در این مطلب به معرفی چند کانال تلگرام مبلمان بپردازیم که عضو شدن در آن‌ها را به شما که قصد خرید مبلمان یا مصنوعات چوبی را دارید، توصیه کنیم. این کانال‌های تلگرام مبل جزو کانال‌های فعالی هستند که به جز مدل و قیمت مبلمان، اطلاعات ارزشمند دیگری هم در خصوص مبلمان در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند.

آشنایی به 8 کانال تلگرام مبل پر مخاطب

 1. گروه مبلمان ویترا

  اگر عضو کانال گروه مبلمان ویترا شوید یا آن را با سایر کانال‌های تلگرام مبل مقایسه کنید، بی تردید به یک نتیجه می‌رسید و آن‌هم این است که بهترین کیفیت تصاویر مبلمانی که در کانال‌های تلگرامی با این حوزه کاری منتشر می‌شود مربوط به این کانال است.
  تماشای تصاویر کاملاٌ حرفه‌ای مبلمان و مصنوعات چوبی که در کانال تلگرام گروه مبلمان ویترا منتشر می‌شود، نه تنها به خریداران واقعی کمک می‌کند با دید بازتری مبل مورد نظر خود را انتخاب کنند، بلکه به عاشقان طراحی داخلی ایده چیدمان منزل یا محل کار می‌دهد.
  این کانال تلگرام مبلمان در حال حاضر k 49.7 عضو دارد که نشان دهنده کیفیت و تداوم در نشر محتوای مربوط به مبلمان و مصنوعات چوبی است.

 2. تولیدی مبل سینا

  اگر تمایل دارید عضو کانال تلگرامی شوید که از مبلمان و مصنوعات چوبی عکس‌های واقعی، با کیفیت و چیدمان شده را با اطلاعات بسیار مفید و جامع در مورد نام مدل، جنس، رنگ، امکان ایجاد تغییرات، شرایط ارسال و قیمت منتشر می‌کند، باید عضو کانال تولیدی مبل سینا شوید. این کانال در حال حاضر K 47.5 عضو دارد

 3. گروه تولیدی مبل ساتیا

  کانال تلگرام مبلمان ساتیا که با عنوان گروه تولیدی مبل ساتیا مشغول به فعالیت است یکی از کانال‌های فعالی است که در حوزه فروش آنلاین مبلمان فعالیت می‌کند. تصاویر و اطلاعاتی که در این کانال نشر داده می‌شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تعداد k 29 عضوی که در این کانال حضور دارند خبر از تداوم نشر اطلاعات و نمایش مدل‌های مختلف مبلمان می‌دهد.

مبل کانال تلگرام

اگر به دنبال یافتن بهترین پیج‌های اینستاگرام مبل هستید؟ یا می‌خواهید مبلمان یا مصنوعات چوبی مورد نیاز منزل یا محل کار خود را به صورت آنلاین انتخاب و خریداری کنید مقاله ” لیست 15 پیج اینستاگرام مبل” را مطالعه فرمایید

      4. مبل فریازان

جذابیت کانال تلگرامی تولیدی مبل فریازان در این است که در بین تصاویری که به اشتراک گذاشته می‌شود عکس‌های ارسالی مشتری هم وجود دارد. به این ترتیب اعضای کانال می‌توانند مبل مورد نظر خود را در فضای خانه تصور کرده و بر اساس آن مدل مبلمان مناسب را خریداری کنند.
این کانال تلگرامی اکنونk 2.8 عضو دارد. اعضایی که پس از خرید مبل از این کانال تلگرامی، عکس چیدمان خود را برای ادمین کانال ارسال میکنند تا با دیگران به اشتراک گذاشته شود.

      5. مبلمان تخت طاووس

کانال تلگرام مبلمان تخت طاووس با ارائه اطلاعات جزئی و بسیار دقیق در کنار عکس‌های واقعی و با کیفیت، دید خوبی برای انتخاب و خرید به مخاطبان خود می‌دهد. در این کانال تلگرام مبل می‌توان طرز چیدمان مبلمان انتخابی را قبل از خرید دید یا از این‌که پارچه مبلمانی قابل تعویض است؟ مطمئن شد.
تعداد اعضای این کانال تلگرام مبلمان 1.9 k است.

گروه کانال تلگرام مبلمان

در واقع مدل مبل چستر از آن مدل ‌هایی است که هیچ ‌گاه از مد نمی ‌افتد و هر روز زیبا تر می ‌شود و جلوه خاصی ایجاد می ‌کند. برای تولید مبل چستر بیشتر از انواع پارچه ‌های چرم استفاده می ‌شود تا با گذشت زمان ظاهر شیک خود را از دست ندهد.

       6. کانال تولیدی مبلمان دنج

تصویر جدیدترین مبلمان، میز ناهارخوری، تخت خواب، کمد و جاکفشی‌های تولیدی در کارگاه مبلمان دنج، کالیته‌های رنگ با جنس‌های مختلف، چیدمان‌های متفاوت و در نهایت ارائه مهم‌ترین سر تیترهای اخبار روز دنیا بخشی از فعالیت منظم و مستمر مدیر کانال تولیدی مبلمان دنج است.
در حال حاضر این کانال تلگرام مبل k 1.5 عضو دارد.

      7. فروشگاه مجازی مبلمان قصر

فروشگاه مجازی مبلمان قصر یک فروشگاه مبلمان است که به‌صورت کلی کار فروش مبل و مصنوعات چوبی را تنها به‌ شکل آنلاین انجام می‌دهد. در واقع این فروشگاه ماهیت فیزیکی نداشته و مخاطبان می‌توانند از بین محصولاتی که هر روز در این کانال تلگرام مبلمان فعال مشاهده می‌کنند، مبلمان مورد نظر خود را سفارش بدهند.
این کانال تلگرام مبلمان در حدود k 3.6 عضو فعال دارد.

انواع کانال تلگرام مبلمان

انتخاب یک تشک خوشخواب برای تجربه خوابی آرام، سؤال همه کسانی است که برای خرید تشک خوشخواب خویش اقدام می‌نمایند در مقاله ” ابعاد تشک خوشخواب” نکاتی را در مورد ابعاد تسک خوشخواب گفتیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

     8. فروشگاه مبلمان سیندرلا

فرقی نمی‌کند ساکن کجای ایران عزیز باشید. اگر می‌خواهید مبلمان یا مصنوعات چوبی مورد نظر خود را به‌صورت آنلاین خریداری کنید، می‌توانید عضو کانال تلگرام فروشگاه مبلمان سیندرلا شوید و از بین محصولاتی که مدیر هر روز روی کانال منتشر می‌کند، کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.
این کانال در حال حاضر در حدود 3k عضو دارد.

فروشگاه‌های مبلمان در بورس فروش این محصولات، بسیار پر رفت آمد هستند. گرچه گشت‌زنی میان تنوع رنگ و طرح مبلمان می‌تواند کار بسیار لذت بخشی باشد، اما در شرایط فعلی و با وجود شیوع بیماری کرونا، بی‌تردید بهتر است به‌جای حضور فیزیکی در فروشگاه‌ها، با عضو شدن در یک یا چند کانال تلگرام مبل، مبل یا محصول مورد نظر خود را انتخاب و به‌صورت آنلاین خریداری کنیم.

از نظر کیفیت محصول، انتخاب مبل کانال تلگرام هیچ تفاوتی با خرید حضوری ندارد. البته به شرطی که کانال انتخاب شده معتبر و با سابقه طولانی فعالیت باشد

عده زیادی از مردم به داشتن اجناس عتیقه گران ‌قیمت و خاص علاقه ‌مند هستند. فرش های قدیمی و وینتیج همیشه ایده خوبی برای انتخاب در هر قالب دکوراسیونی در خانه هستند. در مقاله ” فرش وینتیج چیست؟ ” به توضیح کاملی در مورد این نوع فرش پرداختیم که بهتون پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.